Otomatik kapı Sistemleri, otomatik bariyer ve otomatik kepenk sistemleri satış, montaj ve servis konusunda yılların tecrübesiyle Kocaeli’nde hizmet vermekteyiz. Modern Yerleşim Alanlarının ihtiyacı olan kontrollü geçiş ve güvenli yana kayar kapılar, dairesel bahçe kapısı motorlarından kartlı turnike veya uzaktan kumandalı geçiş sistemlerine kadar uzanan zengin ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Site ve Fabrikalarda kullanılan kollu bariyer sistemleri ister kartlı ister uzaktan kumandalı kullanımlarda müşteriye özel projelendirilen ürünlerle sizlere satış, montaj ve zengin yedek parça konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Uzman Door Kocaeli bölgesinde vermiş olduğu otomatik geçiş, güvenlik sistemleri, otomatik kapılar ve otomatik bariyerler alanında, gerek izmit ve diğer ilçelerde olsun gerekse civar iller olan Sakarya İstanbul Düzce Yalova Bursa gibi bölgelerde de kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile prestijli yapıların güvenlik ve kontrollü geçiş sistemleri kurulum ve proje işlerini anahtar teslim yerine getirmektedir. Kocaeli başta olmak üzere İstanbul ve yakın bölgelerde Otomatik Kapı Sistemleri ve Bariyer Sistemleri konusunda sayısız prestijli projeye imzasını atmış olan firmamız gelişen teknolojiye sürekli ayak uydurarak verdiği hizmetlerde en kaliteli malzemeleri tercih ederek dünyaca ünlü markaları kullanmakta ve profesyonel ekipleri ile en basit mekanizmalardan en kompleks güvenlik sistemlerine varıncaya kadar bina otomasyonu ve kontrollü geçiş sistemleri alanında hizmetlerini sürdürmektedir.

Bariyer Sistemleri söz konusu olduğunda tek kollu bariyer başta olmak üzere otopark mantar bariyer sistemlerinin tüm konfigürasyonlarını ve birbirlerine entegrasyonlarını yaparak gerektiğinde tek kumanda ile tüm sisteme ulaşım özelliğini de dahil ederek satış, montaj, servis, yedek parça ve satış sonrası hizmetlerini kusursuzca vermektedir.

Prestijli Yaşam alanlarının en temel ihtiyacı olan otomatik kapı, kartlı veya otomatik geçiş sistemleri, turnike sistemleri, parmak izi okuma ve ziyaretçi, personel takip sistemleri firmamızın hizmet alanında olup yine en kaliteli malzemeler kullanılarak profesyonel ve anahtar teslimi olarak çalışılmaktadır.

Güvenlik Sistemleri, otomatik bariyer sistemleri, turnikeler ve otomatik kapı sistemleri vb. ürünlerimizi BURADAN görebilirsiniz