Kocaeli Otomatik Kapı

otomatik-kayar-kapiHer gün işimize gidip gelirken onlarca defa pek çok kapıdan gelip geçiyoruz. Açıp kapattığımız kapıların sayısını hiç birimiz saymamışızdır fakat bazı kapıların kendiliğinden açılıp kapanması elbette hepimizin oldukça hoşuna gidiyordur. Evimizin içinde bulunan oda kapılarında bu otomasyonun olmasını pek aklımıza getirmeyiz fakat soğuk bir kış gününde aracımızdan inip bahçe kapımızı ya da garaj kapımızı açmak ve aracımızı park ettikten sonra tekrar o kapıyı kapatmak, hele ki işimizden yorgun argın evimize dönmüşsek epey zor geldiğini hepimiz kabul etmeliyiz. Kocaeli Otomatik Kapı sistemlerinde konusunda uzman ve profesyonel hizmet veren Uzman Door hayatınızı kolaylaştıracak harika çözümler sunuyor.

 Kayar Kapı Sistemleri           

Otomatik Kapı terimi aslında çok genel bir kavram ve içerisinde farklı kategorilerde Kapı Otomasyonu hizmetini barındırıyor. Kocaeli Otomatik Kapı Sistemleri söz konusu olduğunda Uzman Door sizlere sayısız Otomatik Kapı seçenekleri sunuyor. Dış mekânlarda kurulacak olan Otomatik Kapı Sistemlerini kısaca ele alalım. İşyeri, Fabrika, Site gibi mekânlarda genellikle Yana Kayar Kapı Sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemde tek kanat veya çift kanatlı genellikle demir profilden imal edilen kapı bir ray üzerinde kaymakta ve kapının ağırlığına ve kullanım sıklığına göre farklı ebatlarda üretilen Yana Kayar Kapı Motorları monte edilerek kapı otomasyonu sağlanmaktadır. Kapının açılıp kapanması isteğe göre manuel seçeneklerden Otomatik Geçiş Sistemlerine kadar uzanan yelpazede şekillendirilmektedir.

Teleskopik Kapı Sistemleri

Uzman Door, Geniş açılı kapılarda, yana kayar kapı sistemine alternatif olarak aynı zamanda patenti tamamen kendisine ait olan Teleskopik Kapı Sistemlerinin projelendirme, imalat, montaj ve servis hizmetlerini de yürütmektedir. Teleskopik Kapı Sistemleri genellikle çok geniş kapı aralığına sahip olan fabrika, şantiye sahası gibi bölgelerde tercih edilirler. Yana Kayar Kapı modeline göre çok daha az yer kaplar ve çok daha hızlı açılıp kapanırlar. Böylece yer ve zamandan ciddi tasarruf sağlar.

Kapı Otomasyonunda Farklı Çözümlerotomatik-bahce-kapisi

Kapı Otomasyonunun yapılacağı mekânda eğer kapı aralığı çok geniş değilse kanatlı kapı modelleri tercih edilebilir. Bu durumda kapının otomasyonu Dairesel Kapı Motorları ile sağlanacak ve yine isteğe göre tam otomatik kapı sisteminden manuel kullanıma uzanan yelpazede kurulumu yapılabilecektir. Kanatlı Bahçe Kapıları ister tek kanat olsun isterse çift kanat olsun istenilen şekilde tam otomatik olarak çalıştırılabilmektedir. Eğer otomatik kapının kurulacağı bölgede elektrik hattı mevcut değilse sistem enerjisini Solemyo Güneş Enerjisi Panelinden alarak çalışmasını sağlayacaktır. Elektrik kesintilerinin çok sık yaşandığı bölgelerde de güneş enerjisi seçeneği rahatlıkla kullanılabilir.

Kocaeli Otomatik Kapı               

Kocaeli Otomatik Kapı Sektöründe kuruluşundan beri birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilik prensibi ile çalışan Uzman Door Otomatik Garaj Kapısı seçenekleri ile de hizmet vermektedir. Garajınızın tam otomatik bir kapıya sahip olması ve işinizden yorgun bir şekilde geldiğinizde aracınızdan hiç inmeden kumandanızın bir tuşuna basarak açılan otomatik kapıya sahip olmak isterseniz firmamızdan profesyonel hizmet almak için bir telefonunuz yeterlidir. Her türlü ebat ve çeşitte otomatik garaj kapısı seçenekleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

otomatik-garaj-kapisiBina içi kapı otomasyonu söz konusu olduğunda ise fotoselli otomatik kapı seçeneklerimiz her türlü ihtiyacınız karşılayacaktır. Tek kanatlı fotoselli kapıdan başlayarak döner kapı sistemlerine, hastanelerde kullanılan ameliyathane kapılarından otomatik AVM kapılarına kadar tüm kapı otomasyonu alanında profesyonel ve kaliteli hizmet vermeye hazırız.

Uzman Door Otomatik Kapı ve Bariyer Sistemleri Ltd Şti olarak Kocaeli Otomatik Kapı Çeşitlerini sıralayacak olursak;

Otomatik Kapı Çeşitleri

  • Yana Kayar Kapı Sistemleri
  • Teleskopik Kapı Sistemleri
  • Otomatik Bahçe Kapıları
  • Otomatik Garaj Kapıları
  • Otomatik Fotoselli Kapı

olarak sıralayabiliriz. Tüm Kocaeli Otomatik Kapı çeşitlerimiz her biri kendi alanında NICE, FAAC gibi dünyaca kalitesini ispatlamış markalardan oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz distribütör garantisi kapsamında olup ürünlerin zengin yedek parça ve hızlı servis imkanı bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.