<h1 style=”text-align: center;”>OGS Otomatik Geçiş Sistemi İSU Genel Merkez</h1>
<em> Uzman Door İsu Genel Merkezinde yapmış olduğu <span style=”text-decoration: underline;”>OGS Otomatik Geçiş</span> projesi kapsamında</em>;

Ön Cephede araç geçişi yoğun olduğu için <span style=”text-decoration: underline;”>Otomatik Bariyer Sistemi</span> Kurulumu yapılmış ve <strong><a href=”http://www.kocaeliotomatikkapi.com/urun/nice-wil-6-bariyer-sistemleri/”>Nice Wil 6 Bariye</a></strong>r kullanılmıştır.

&nbsp;

Arka bahçede kullanılan kapıda ise 24V. çalışma gerilimli, 450W. 1000 kg.çekme kapasiteli <strong><a href=”http://www.kocaeliotomatikkapi.com/urun/nice-robus-1000-yana-kayar-kapi-motoru/”>Nice Robus 1000</a> Yanakayar Kapı Motoru</strong> tercih edilmiştir.

Her iki kapıda da <em>OGS Otomatik Geçiş Sistemi</em> kurulmuş olup araçların giriş çıkışları güvenlik görevlisine ihtiyaç duymadan otomatik olarak açılıp kapanmaktadır.

<strong>OGS Sisteminde tercih edilen ürünler ise;</strong>
<ul>
<li>Nice Wil 6 Bariyer</li>
<li>Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru</li>
<li>OGS RFID Anten</li>
<li>OGS Kontrol Paneli</li>
<li>OGS Araç Etiketleri</li>
<li>OGS Otomatik Araç Geçiş Yazılımı    olarak kullanılmış olup</li>
</ul>
Tüm proje <a href=”http://www.uzmandoor.com”>UZMAN DOOR</a> tarafından; projelendirme aşamasından kurulum ve anahtar teslimine kadar tüm parça ve ekipmanları temin edilerek zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir.

Firmalar ile yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde kullanılan tüm malzemeler ve işçiliğimiz firmamızın iki yıl garantisi altında olup her türlü teknik destek ve yedek parça ihtiyacı karşılanmaktadır.

<h1 style=”text-align: center;”>OGS Otomatik Geçiş Sistemi İSU Genel Merkez</h1> <em> Uzman Door İsu Genel Merkezinde yapmış olduğu <span style=”text-decoration: underline;”>OGS Otomatik Geçiş</span> projesi kapsamında</em>; Ön Cephede araç geçişi yoğun olduğu için <span style=”text-decoration: underline;”>Otomatik Bariyer Sistemi</span> Kurulumu yapılmış ve <strong><a href=”http://www.kocaeliotomatikkapi.com/urun/nice-wil-6-bariyer-sistemleri/”>Nice Wil 6 Bariye</a></strong>r kullanılmıştır. &nbsp; Arka bahçede kullanılan kapıda ise 24V. çalışma gerilimli, 450W. 1000 kg.çekme […]

Etiketler: HGS Hızlı Geçiş / OGS Otomatik Geçiş / Otomatik Bariyer / Otomatik Kapı / Yana Kayar Kapı