Otomatik Bariyer Sistemi Deri OSB

İstanbul Tuzla’da bulunan Deri OSB ‘ye otomatik bariyer sistemi firmamız Uzman Door tarafından kurulumu yapılmıştır. Otomatik bariyer sistemi olarak kullanılan ürün en sık kullanılan ürünlerimizden olan elekto-mekanik Nice Wide M ‘dir.

Ürünün teknik özllikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Kullanılmış olan ürünün kol kısmı ledlerle aydınlatılmıştır ve ürünün kol uzunluğu 4/5 mt’ye kadar uzayabilir.
  • Bariyerin açılma hızı 3,5 ve 5 sn arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Üründe yavaş başlayıp yavaş durma ve engel tanıma özelliği mevcuttur.
  • Otomatik geçiş sistemlerine ve hızlı geçiş sistemlerine uygun olan bir motor yapısına sahiptir.
  • Elektrik kesintisi olması halinde ürün manuel olarak kullanılabilmekte ve aynı zamanda ürünün kol kısmı sağ ve sol olarak her iki tarafada takılarak kullanılabilmektedir.
  • Karşılıklı iki kol olarak senkronize şekilde kullanılabilen ürüne aynı zamanda kütle dedektörü monte edilebilmekte ve ürün bu şekilde de kullanılabilmektedir. Çok amaçlı ve yönlü kullanılabilen bu ürün hem ticari olarak kullanılabilecek yoğun kullanım özelliğine sahip hemde müstakil kullanımlara uygundur.
  • Ürüne akü takılabilmektedir. Motor gücü 300 Watt olarak söylenebilir.

Otomatik Bariyer Sistemi Deri OSB İstanbul Tuzla’da bulunan Deri OSB ‘ye otomatik bariyer sistemi firmamız Uzman Door tarafından kurulumu yapılmıştır. Otomatik bariyer sistemi olarak kullanılan ürün en sık kullanılan ürünlerimizden olan elekto-mekanik Nice Wide M ‘dir. Ürünün teknik özllikleri şu şekilde sıralanabilir; Kullanılmış olan ürünün kol kısmı ledlerle aydınlatılmıştır ve ürünün kol uzunluğu 4/5 mt’ye […]

Etiketler: HGS / nice wide m / OGS / otomatik geçiş sistemi / otomatik kollu elektromekanik bariyer