Tübitak Araştırma Merkezi Gebze Otomatik Bariyer Kurulum

Otomatik Bariyer Kurulum TÜBİTAK

Tübitak Araştırma Merkezi Gebze Otomatik Bariyer kurulum firmamız Uzman Otomatik Geçiş Sistemleri tarafından gerçekleştirilmiştir. Kurulum esnasında kullanılmış olan tüm malzeme ve ürünler orjinal ve aynı zamanda firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Kullanılan ürünlerin garantisi 2 yıldır ve ürünlerin kalitesi ve kullanılabilirliği tarafımızdan tescillenmiştir. En sık kullanılan malzemelerimiz ile yapılmış olan bu montaj tıpkı diğer projelerimiz gibi baştan sona firmamızca tasarlanmış ve hayata geçilmiştir. Yapılan işlerden memnun kalınmış ve 2 yıl boyunca ürünlere bakım onarım garantisi verilmiştir.

Yapmış olduğumuz proje tamamen bitirilip kullanıcılara direkt olarak anahtar teslim şeklinde planlanmış ve tüm proje planlanmış olan zaman ve şekilde gerçekleştirilmiştir. Müşteri memnuniyeti firmamız için büyük öneme sahiptir. Bu nedenle yapılan işten müşterilerimiz memnun kalmıştır. Aynı zamanda yapmış olduğumuz projelerin tamamı sıkıntısız bir şekilde işlemiş. bu işlerle ilgili dönüşler kesinlikle olumsuz olmamıştır.

Projede kullanılan ürünler ve ürünlerin içerikleri,teknik özellikleri ve kullanımları aşağıda belirtilen şekildedir ;

Ürünümüz ; Faac B680H hybrid-hidrolik otomatik kollu bariyer sistemi,

Ürün tamamen ticari kullanım için üretilmiş yüksek devirli kullanımlarda sorunsuz performans gösteren bir motor yapısına sahiptir. Fırçasız motordur. Hidrolik bir gövde ile hareket tahriki oluşturarak çalışma sağlar.

Ürün özellikleri;

  • 2-8 metre kollara kadar uzanan taşıma kapasitesi
  • Hidrolik + fırçasız motor. Hibrit teknoloji
  • Sağ ya da sol tarafta olan kol için değişik hızlara yönelik 2 ile 8 metreye kadar olan kol uzunluğunda ki seksyonel kol için tek bariyer ve iki yay
  • Paslanmaz çelik 4 renk sökülebilir muhafaza
  • Yüksek açılma hızı ; 1,5 saniyeden 6 saniyeye kadar
  • Karşılıklı olarak senkronize çalışma kapasitesi ve ileri teknoloji kontrol ünitesi
  • Aksesuarlı kit şeklinde kurulum
  • 620 ve 640 montaj plakalarına uyumlu ürün.

Tübitak Araştırma Merkezi Gebze otomatik bariyer kurulumunda kullanılan bu ürün ticari kullanımlarda sorunsuz çalışan yüksek yoğunluklu yerlerde giriş çıkışları kontrol etmeye yarayan güvenlikli giriş sistemleridir. Faac B680H ürünümüz İtalyan marka en yoğun kullanımlarda bile motorda ısınma yapmayan ileri teknolojili bir üründür. Müşterilerimiz kullanmış oldukları bu ürünle ilgili olarak performans açısından bu zamana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamamış kullanımında da bir zorluk çekmemişlerdir. Montaj esnasında bir problem ya da aksaklık yaşanmamıştır. Ürün sıkıntısız kullanılmak üzere müşterilerimize tamamen hazır bir şekilde teslim edilmiştir.

 

Tübitak Araştırma Merkezi Gebze Otomatik Bariyer Kurulum Otomatik Bariyer Kurulum TÜBİTAK Tübitak Araştırma Merkezi Gebze Otomatik Bariyer kurulum firmamız Uzman Otomatik Geçiş Sistemleri tarafından gerçekleştirilmiştir. Kurulum esnasında kullanılmış olan tüm malzeme ve ürünler orjinal ve aynı zamanda firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Kullanılan ürünlerin garantisi 2 yıldır ve ürünlerin kalitesi ve kullanılabilirliği tarafımızdan tescillenmiştir. En sık […]

Etiketler: faac otomatik bariyer / hibrit hidrolik teknoloji / otomatik kollu bariyer