Teleskopik Kapı Kurulumu Derince Çınarlı MTAL Uzman Door

Teleskopik Kapı Kurulumu Derince Çınarlı MTAL Uzman Door projesiyle tamamlanmış ve anahtar teslim şeklinde kullanıma sunulmuş 3 kademeden oluşan yana kayar kapı sistemidir. Kurulumu , imalatı ve montajı firmamız tarafından yapılmış olan bu projede kullanılan ürün ve teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmiş olup , bünyemizde 2 yıl garantili olarak sözleşme imzalanmıştır. Yapılan çalışmada kullanılan tüm ürünler orjinal İtalyan marka ürünlerdir. Olası bir kaza durumunda bakım onarım vb durumda yedek parça temini firmamızdan yine orjinal olarak yapılabilir.

Otomatik kapı sistemleri yapısı ve kullanılan ürünleri itibariyle bir çok farklı şekilde yapılması mümkün olan projelerdir. Derince Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için kullanmış olduğumuz ve tasarladığımız sistem , üç kademeden oluşan teleskopik kapıdır . Teleskopik kapılar yana kayar kapı motorları ile iç içe geçerek ilerleyen bir sistem üzerinden kullanılabilen yoğun kullanıma uygun sistemlerdir.

Ayrıntılı ve detaylı işlerimiz için tıklayınız.

Teleskopik Kapı Kurulumu Derince Çınarlı MTAL Uzman Door Teleskopik Kapı Kurulumu Derince Çınarlı MTAL Uzman Door projesiyle tamamlanmış ve anahtar teslim şeklinde kullanıma sunulmuş 3 kademeden oluşan yana kayar kapı sistemidir. Kurulumu , imalatı ve montajı firmamız tarafından yapılmış olan bu projede kullanılan ürün ve teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmiş olup , bünyemizde 2 yıl […]

Etiketler: kapı imalatı / teleskopik kapı / teleskopik kapı kurulum / üç kademeli kapı