Yöntem Kağıt Otomatik Turnike ve Otomatik Geçiş Sistemi

Yöntem Kağıt Otomatik Turnike ve Otomatik Geçiş Sistemi , Uzman Door tarafından planlanmış ve söylenen teslim tarihinde kullanıma sunulmuş bir geçiş sistemidir. Projede 3 farklı ürün kullanılmıştır. Kullanılan tüm ürünler Uzman Door tarafından temin edilmiştir. Kalitesiyle sektörde kendini belli etmiş firmamız, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem nedeniyle kullandığı ürünlerde seçiçi davranmıştır. Ve müşterilerimize sistemin teslimatını söylediği tarihte yapmıştır. Gerekli tüm parçalar markanın orjinal parçası olurken olası bir ihtiyaç durumunda gerekli yedek parçalar firmamızdan temin edilebilir.

Kullanılmış olan sistemlerin tamamı elektro mekaniktir. Nice Wil 4 Kollu bariyer , Nice Run 2500 Yanakayar Kapı , Otomatik turnike sistemi kurulumu yapılmıştır. Kurulumlarla ilgili detaylar aşağıda belirtilmiştir.

Nice Wil 4 Elektro Mekanik Otomatik Kollu Bariyer Sistemi Kurulum Detayları ;

  • 4 metre kol taşıma kapasitesiyle yoğun kullanıma uygun ürünümüz 24 Volt DC akımla çalışan bir motor yapısına sahiptir. Açılma hızı 5 sn olan ürünümüzde engel tanıma , yavaş başlayıp durma , kapanmalarda çarpmaya karşı etki özellikleri mevcuttur. Ürün harici akü bağlantı sistemi sayesinde elektrik kesintisi gibi durumlarda elle kullanılabilir ayrıca OGS yazılımına uygundur.

Nice Run 2500 Yana Kayar Kapı Motoru Kurulum Detayları ;

  • Yoğun kullanıma uygun olan elektro mekanik bu motor , 220 Volt AC akımla çalışır , sabit hızı olan olan ürünümüzün kontrol ünitesi üzerindedir.

Otomatik Turnike Sistemi ,

  • Yaya geçişleri kontrolünde kullanıma uygun olan ürünümüz, elektro mekanik motora sahiptir. Elektro mekanik motoru sayesinde tek veya çift yönlü olarak kullanılabilir. Üzerine iki adet okuyucu entegre edilebilir. Paslanmaz çelik veya geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektrostatik toz boyalı olarak üretilir.

Yöntem Kağıt Otomatik Turnike ve Otomatik Geçiş Sistemi Yöntem Kağıt Otomatik Turnike ve Otomatik Geçiş Sistemi , Uzman Door tarafından planlanmış ve söylenen teslim tarihinde kullanıma sunulmuş bir geçiş sistemidir. Projede 3 farklı ürün kullanılmıştır. Kullanılan tüm ürünler Uzman Door tarafından temin edilmiştir. Kalitesiyle sektörde kendini belli etmiş firmamız, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem nedeniyle […]

Etiketler: Nice Run 2500 / Nice wil 4 / Otomatik Turnike