Sembol Kent Sitesi Otomatik Kollu Bariyer Sistemi

Sembol Kent Sitesi Otomatik Kollu Bariyer Sistemi firmamız tarafından projelendirilmiş ve kurulumu yapılmıştır. Projede kullanılan ürün Nice Will serisinden 4 numaralı üründür. Nice Will 4 kullanım açısından site girişleri için ideal ve sıkıntısız ürünlerimizdendir. Tarafımızdan 2 yıl garantili olan bu ürün 4 metreye kadar uzunluğu olan kolu taşıyabilmekte ve 24 Volt DC akımla çalışmaktadır.Yoğun kullanıma uygun olan bu bariyer elektromekanik sisteme sahip ve açılma olarak 3,5 / 5 sn arasında değişkenlik gösteren bir süreye sahiptir.

Engel tanıma özelliği olan ürünümüz 360W güce sahip. Ve kapanırken çarpmaya karşı duyarlıdır. Karşılıklı olarak 2 kol şeklinde senkronize olarak çalışabilir.

 

 

 

Sembol Kent Sitesi Otomatik Kollu Bariyer Sistemi Sembol Kent Sitesi Otomatik Kollu Bariyer Sistemi firmamız tarafından projelendirilmiş ve kurulumu yapılmıştır. Projede kullanılan ürün Nice Will serisinden 4 numaralı üründür. Nice Will 4 kullanım açısından site girişleri için ideal ve sıkıntısız ürünlerimizdendir. Tarafımızdan 2 yıl garantili olan bu ürün 4 metreye kadar uzunluğu olan kolu taşıyabilmekte […]

Etiketler: nicewill4 / otomatik kollu bariyer