Kollu Bariyer Kurulumu Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi

Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılan otomatik kollu bariyer çalışmasında kullanılan ürün  Nice Wide L serisindendir. Nice wide serisi elektromekanik olarak kullanılan bir bariyer koludur ve en çok tercih edilen serilerimizden biridir. Wide serisi S,M ve L olarak 3 ayrı başlıkta toplanıyor ve kol uzunluklarına göre ürünlerimizin sınıflandırılması yapılıyor.

Bölgede çalışılan ürün ise Nice Wide L serisinden bir otomatik kollu elektromekanik bariyer sistemidir. Ürünün tüm çalışmaları firmamız tarafından yapılmıştır ve 2 yıl garanti altına alınmıştır.

Kullanılan ürün; Maksimum engel tanıma özelliğine sahiptir. Açılma ve kapanmada minimum etkide bile tetiktedir ve olası bir kaza durumunu önleme eğilimine sahiptir. Hızı ayarlanabilir ve sağlam bir üründür. Kolay kurulumlu ve kullanımlıdır. OGS ve HGS sistemlerine uygun tasarlanmış bir üründür.

Ürünün teknik özellikleri,

  • 7 metreye kadar uzanan kol boyu
  • Enerji girişi 230 VAC
  • Motor çalışma gerilimi 230 VAC
  • Bariyer açılma süresi 5 sn
  • Ürün çalışma sürekliliği, %100
  • Motor gücü 360W
  • Mekanik hareket tahrikli

Elektromekanik bir sisteme sahip olan Nice Wide L serisinin ürünleri tarafımızdan 2 yıl garantili olmakla beraber kullanım açısından kolay kurulum ve sağlam kullanıma sahip ürünlerdir. En sık satışı yapılan İtalyan marka bu ürün otopark,hastane,site gibi bir çok alanda hem yoğun kullanıma hemde düşük kullanıma uygunudur.

Kollu Bariyer Kurulumu Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılan otomatik kollu bariyer çalışmasında kullanılan ürün  Nice Wide L serisindendir. Nice wide serisi elektromekanik olarak kullanılan bir bariyer koludur ve en çok tercih edilen serilerimizden biridir. Wide serisi S,M ve L olarak 3 ayrı başlıkta toplanıyor ve kol uzunluklarına göre ürünlerimizin sınıflandırılması yapılıyor. Bölgede […]